Bastán "Míša"

DOB: 27.03.2018

Sire: CH Francie a Španělska Xico De Alba De los Danzantes

Dam: C.I.B., CH Alba Patou von Traumberg

Chovný pes

Výška: 78,5 cm

Váha: 68 kg

Oficiální zdravotní výsledky:

HD (DKK): A/A

ED (DLK): 0/0

PL (luxace pately): 0/0


Výstavní ocenění:

Velmi nadějný 1 (vítěz třídy) NV Argeles 2018

Český JCH, JCH KCHMPP

JUNIOR BIG I, JUNIOR BOD I, Vítěz Prahy, BOJ, atd.


Majitel: MUDr. Roman Mrva. V případě zájmu o krytí prosím kontaktujte mne anebo přímo pana doktora (kontakt je na webu KCHMPP). Upozorňuji, že pro schválení krytí (tj. vhodnost spojení) je brán na zřetel i můj poradní hlas jako chovatelky.


Něco málo o Míšovi:

Míša je nádherný, mohutný, rustikální a velmi maskulinní pejsek silné kostry, jeho velkou předností je překrásná a silná samčí hlava s dobře vyplněným prostorem pod očima, tmavýma očima mandlového tvaru a překrásným výrazem, má vynikající pigment. Míša má "TO", čemu se obvykle říká charisma. Míša je přesně ten typ psa, kterého bych si jednoznačně bývala nechala doma, pokud bych se ovšem neřídila rozumem a neměla již Arána. Míša má zajímavý rodokomen s řadou kvalitních předků ze Španělska, Itálie, Francie i Skandinávie. Je vyrovnaný, veselý, přátelský, ale velmi nebojácný a sebevědomý a nenechá si líbit žádné impertinence.

Z důvodu značného časového zaneprázdění jeho majitele - lékaře se Míša zúčastnil jen pár výstav, ale na všech zabodoval, na MV v Praze porazil favorizovaného zahraničního vítěze KV KPP. Míšan je zdatným obranářem a ochraňuje postupně se rozrůstající se hospodářské zvířectvo, už v mladém věku si dokázal hravě poradit s útočícím divokým prasetem. Míša je díky neustálému pohybu a dlouhým procházkám doslova hora svalů.