Dostupné pouze pro registrované uživatele (viz GDRP a zákon na ochranu osobních údajů).

Bastán "Míša"

DOB: 27.03.2018

Sire: CH Francie a Španělska Xico De Alba De los Danzantes

Dam: C.I.B., CH Alba Patou von Traumberg

Chovný pes - otec vrhu (9 štěňat) v CHS Farma u Strodomu

Výška: 78,5 cm

Váha: 68 kg


Oficiální zdravotní vyšetření

HD (DKK): A/A

ED (DLK): 0/0

PL (luxace pately): 0/0

DOV (vyšetření očí): prostý všech dědičných očních vad

Genetické testy (DNA, DM, CMR1) budou brzy doplněny.
Výstavní úspěchy

Český JCH

Klubový JCH KCHMPP

Vítěz Prahy 2019

JUNIOR BIG I, JUNIOR BOD I

Velmi nadějný 1, Vítěz třídy NV Argeles Francie 2018


Majitel: MUDr. Roman Mrva

V případě zájmu o krytí prosím kontaktujte mne anebo přímo pana doktora (kontakt: +420 725 559 577). Upozorňuji, že pro schválení krytí (tj. vhodnost spojení + zdravotní testy feny) je brán na zřetel můj poradní hlas jako chovatelky.


Něco málo o Míšovi:

Míša je nádherný, mohutný, rustikální a velmi maskulinní pejsek silné kostry, jeho velkou předností je překrásná a silná samčí hlava s dobře vyplněným prostorem pod očima, tmavýma očima mandlového tvaru a krásným výrazem, má vynikající pigment. Míša má "TO", čemu se obvykle říká charisma. Míša je přesně ten typ psa, kterého bych si jednoznačně bývala nechala doma, pokud bych se ovšem neřídila rozumem a neměla již Arána. Míša má zajímavý rodokomen s řadou kvalitních předků ze Španělska, Itálie, Francie i Skandinávie. Míša má skvělou povahu, je vyrovnaný, veselý, přátelský a něžný k dětem a slabším, ale v případě nutnosti je velmi nebojácný a sebevědomý a nenechá si líbit žádné impertinence.

Z důvodu značného časového zaneprázdění jeho majitele - lékaře a záchranáře se Míša zúčastnil jen pár výstav, ale na všech zabodoval, na MV v Praze porazil favorizovaného zahraničního vítěze KV KPP. Míša je zdatným obranářem a ochraňuje postupně se rozrůstající se hospodářské zvířectvo, už v mladém věku si dokázal poradit s útočícím divokým prasetem. Míša je díky neustálému pohybu a dlouhým procházkám doslova hora svalů.