3x MV Nitra, SK

16.06.2022

Na slovenské výstavě jsem nebyla dlouhých šest let, tak jsem si řekla, že je nejvyšší čas to napravit. Jednalo se o celkem tři mezinárodní výstavy,  konané od pátku 10.06. až do neděle 12.06.

Vyrazila jsem se všemi čtyřmi psy, ostatně mělo se jednat o dlouho plánovanou kratší "holčičí dovolenou" u mé kamarádky, která bydlí v krásném místě pár km od Bratislavy i od rakouských hranic.

Na výstavu byli z mé smečky přihlášeni jen Arán a Cariňa, do Nitry jsme každý den jely jen s nimi, Biesca a Albinka si užívaly komfortu zahrady i chládku v domě. Po všechny tři dni se dařilo, Aránek splnil podmínky pro udělení titulu Slovenský CH krásy a Cariňa získala potřebný CACIB ze třetí země na titul C.I.B.,  byť dříve než po roce a dni, takže nás ještě nějaká ta výstava v létě čeká. Já i moje smečka jsme si pobyb na Slovensku doslova užili, bylo to moc fajn. Tentokrát se  mi naštěstí vyhnuly i obvyklé karamboly v podobě píchlé pneumatiky, nevím  nevím, jak bych sama takovou situaci se čtyřmi psy na "palubě" řešila. A i cesta zpět domů proběhla až na obvyklou zácpu před Prahou bez problémů.

Naše výsledky:

Pátek (pos. Maša Široká, Slovinsko)

Arán: V1, Best of Veterans, BOB

Cariňa: V1, CAC, CACIB, BOS


Sobota (pos. Milan Plundra, CZ)

Arán: V1, Best of Veterans, GRAND PRIX SLOVAKIA VETERAN WINNER 2022

Cariňa: V1, CAC, CACIB, BOS, GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2022


Neděle (pos. Ylä-Mononen Satu, Finsko)

Arán: V1, Best of Veterans, BOB

Cariňa: V1, CAC, CACIB, BOS, Cruft's kvalifikace 2023