Holčičky Update

18.06.2023

Je to neuvěřitelné, ale holčičky dovršily už 10. týden věku, čeká je též druhé očkování a prohlídka naším veterinářem, než odejdou do nových domovů. Absolvují též další pravidelné odčervení (každých 14 dní). Jsou moc milé a šikovné, učím je přivolání, sociálnímu chování ve smečce  se  učí od mámy Biescy a ostatních členů naší psí rodiny.  Biesca je příkladná matka, jen musím brzdit její instinktivní snahy o vyvrhování potravy "dětem", vyvážené stravy mají dostatek a na kvalitě rozhodně nešetřím, také stále kontinuálně dostávají Aptus Aptoflex.

V tuto chvíli mohu tento vrh hodnotit jako vydařený, holky jsou pěkné, silné, všechny mají krásné feminní hlavy, silnou kostru, vynikající zaúhlení jak předních, tak i zadních končetin, zřejmě budou mít i pevné háčky na ocase.  Danzante "Bělušce" už se téměř kompletně dotáhl pigment na nosíku (viz fota). Nebude pro mne snadné se s holčičkami rozloučit, ale doufám, že jsem snad zvolila dobré budoucí majitele, naštěstí jsem si mohla vybírat. Věřím, že se holčičky budou zdárně vyvíjet i nadále,  s Biescou jsme jim daly tu nejlepší možnou péči a já jsem s nimi strávila (a trávím i nyní) veškerý čas; na jejich povahách je to znát, jsou maximálně kontaktní, veselé a sebevědomé.

Děkuji Báře za pomoc s fotografováním, holky sice zdařile bojkotují veškeré pokusy o focení, ale alespoň pár snímků se podařilo...

A protože "mám čas" na aktualizaci webu pouze v noci, průběžně doplňuji fotogalerii i o další fotky.  😉