"La viva en los tiempos del cólera“

13.03.2021

I v této neveselé době lze přistupovat k životu pozitivně. Stačí mít pár dobrých přátel, snažit se komunikovat s lidmi, mít po ruce nějakou tu větší zásobičku kvalitní čokolády + šálek dobrého espressa, ve vinotéce dobré italské vínko a předplacený Netflix (doporučuji hlavně skvělé seriály "Crown", "Narcos" a "Blacklist"); a hlavně nepropadat skepsi či depresi a všeobecné "nasranosti".  Oč méně máme možnost někam vyrazit a žít život, na jaký jsme byli zvyklí, o to více se můžeme věnovat svým bližním, přátelům a především vlastním psům. Všichni máme současné situace plné zuby, příchod jara si také dává načas, ale musíme toto období temna a beznaděje nějak překonat,  ostatně nic jiného nám ani nezbývá.

Cariňě jsem pořídila bytelný postroj, neboť vzhledem k temperamentu a síle, jimiž tato neřízená "střela" disponuje, je postroj naprostý "Muss". A také mám jistotu, že až mi příště žuchne do řeky (očividně se v tomto ohledu nepoučila), mám ji za co z řeky vytáhnout.. Socializace Cariňy se naštěstí odehrává aspoň v každodenním kontaktu s lidmi, dětmi a dalšími psími kamarády. Abychom nic nezanedbali, mám s ní opět v plánu cestu do rušného centra Plzně. Nejsou-li žádné výstavy coby ideální forma socializace, musím si  holt poradit jinak. 

Pozn. pro šťouraly: všechny osoby zachycené na fotech se pohybují v nezastavěné oblasti, jedná o louky mimo zástavbu a udržují rozestupy, nemusejí mít tedy respirátory. :)

A batole se seznamuje s Biescou..
A batole se seznamuje s Biescou..