KV KCHMPP Mikulov

24.07.2021

Klubové výstavy v Mikulově se z mého chovu letos zúčastnili Castillo "Chico" v třídě mladých, Bastien v třídě CH a Bielsa v třídě otevřené.

Já jsem letos výstavu poprvé vynechala, o to více si cením toho, že na výstavu vážili cestu majitelé mých odchovů, nota bene na přísného a mnohdy dost nevyzpytatelného slovenského rozhodčího.  Chico na své již čtvrté výstavě poprvé obdržel známku velmi dobrá, naštěstí si jeho majitelé z první horší známky vůbec nic nedělají a s výstavami budou podle svých časových možností pokračovat. Castillo je krásný pes s nádhernou hlavou a pěkným pohybem, navíc má ještě spoustu času na to se "dodělat". A co je nejdůležitější, Chico vede báječný život s milujícími páníčky, byl s nimi již mimo jiné na klasickém vandru a spal pod širákem. 

Nejlépe uspěl Bastien, s paničkou Majkou si vyběhal titul CAC a BOB. A u přísného rozhodčího obstála i Bielsa, která získala titul CAC a BOS a se svou paničkou Hanou úspěšně absolvovala bonitaci, je tedy 8. uchovněnou z celkem 9 štěňat vrhu B, přičemž někteří kluci jsou již otci vrhů - Bastien, Bergerac a Bogie v USA. Bastán už má úspěšné krytí rovněž za sebou a velmi brzy se stane otcem vrhu v CHS U Strodomu. Do chovu samozřejmě zasáhnou i sestřičky Belsué i Biesca, holky to mají o dost složitější co do výběru potenciálních partnerů, neboť zcela upřímně a bez zbytečných příkras řečeno, v ČR se nevyskytují chovní psi odpovídající představám, v sousedních zemích to není o nic lepší, a tak nás opět čeká dlouhé cestování za krycím psem. Celou situaci navíc stále komplikují cestovní omezení spojená s covidovou pandemií, vstup do některých destinací dokonce neusnadní ani plně ukončené očkování proti covidu....

Gratuluji všem majitelům mých odchovů a děkuji jak za vzornou péči, tak i za prezentaci na výstavách!

Co se týče dalších novinek, provedla jsem mírný facelift webovek, koneckonců tento nový web je online "už" od ledna 2021 a  a změny vždy člověka tak nějak posunou někam dál a  současně se něco nového přiučí..😉


Kontaktujte mě

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia.


Adresa:
Václavské náměstí 1, Praha, 110 00

Telefon:
+420 100 123 456

E-mail:
kontakt@example.com

Skype:
Skype.kontakt

Sledujte mě:
Facebook