Life "on the hill"

10.02.2022

A život nejen na kopci...Zimní období bez sněhu a krátké šedivé dny bez slunce příliš nevybízejí k fotografování. Naštěstí je vždy po ruce mobil, a tak přikládám aspoň pár aktuálních momentek ze života naší smečky.

Aránek a Albinka se před dvěma týdny oficiálně stali veterány, je to až neuvěřitelné, jak ten čas rychle utekl. Dva roky života nám všem nenávratně ukrojil covid, uvidíme, jak se bude situace dále vyvíjet a zda se pro nás dříve naprosto běžné cestování za hranice stane něčím výjimečným.

Zaplaťpánbu, že aspoň psi nám dělají radost, já jen doufám, že loňský, alespoň pro nás dost tragický rok nebude mít pokračování v podobě nějakého hnusného "déjà vu" i letos. I přes negativa nebylo vše až tak zlé, navzdory minimálním možnostem kamkoliv jet či jen jít do restaurace se mi podařilo "dosocializovat" Cariňu, je to naštěstí veselá bytost, kterou jen tak něco nerozhodí, hodně nám v tom směru pomohly výstavy. Těší mne, že Cariňa i Corazon jsou zdraví a oficiálně chovní. Corazon "Tazzy" má za sebou v necelých dvou letech již druhé úspěšné a samozřejmě přirozené krytí, se kterým si opět poradil velmi zkušeně. Potěšující zpráva přišla ze zahraničí, Corazonovo první krytí (a překrytí) bylo úspěšné, očekává se mimořádně početný vrh.