Novinky v roce 2023

29.01.2023

Do nového roku jsme snad vstoupili šťastnou nohou. "Oslavám" Nového roku, které upřímně nenávidíme, se nám podařilo uniknout, manžel měl skvělý nápad vypadnout z Plzně na venkov, a tak jsme strávili silvestrovský víkend v poklidu se všemi čtyřmi psy na kouzelném místě bez petard. Užívali jsme si se psy procházky v přírodě a nestresovaly nás (a především psy) žádné rušivé elementy v podobě ohňostrojů, petard atd.

Co se týče dalších novinek, Albinka se po dlouhém čekání konečně dočkala přiznání titulu CH Německa. Aránek a Albinka 24.01. oslavili 9. rok života, oba se díkybohu těší dobrému zdraví. Aránkovi potomci v CHS Du domaine de Blanche-Neige (9 kluků a jedna holka) pěkně rostou, jsou exteriérově velmi vyrovnaní a všichni jsou již rezervovaní. Mám obrovskou radost, že se tento vrh tak vydařil, prckové si vzali z obou rodičů to nejlepší. Také Aránkova a Lafinky dcera "Clara" u nové majitelky skvěle prospívá, je to krásná a velmi temperamentní holčička.

Delší dobu jsem stránky neaktualizovala, neboť moji pozornost plně zaměstnávaly prezidentské volby a podobně jako většina občanů naší země jsem volbu intenzivně prožívala a sledovala vše okolo této volby. Jsem opravdu šťastná, že ve volbách zvítězil můj favorit, a to i navzdory opravdu nepěkné a špinavé kampani jeho protikandidáta. Konečně jsme se po letech dočkali slušného, kultivovaného a v zahraničí respektovaného prezidenta, který snad sjednotí naši společnost, a doufám, že z Pražského hradu se opět stane důstojné místo bez přítomnosti všech těch "ovčáčků", "vlekařů", atd. A především bez dosluhujícího prezidenta, který implementoval na hrad sprostotu, vulgaritu a "východní manýry".