NV Argeles a další novinky

29.09.2022

Po delší době jsem se dostala k aktualizaci stránek. Prakticky celé září jsme byli "out of reach", přístup k wifi byl na některých místech značně "limitovaný" (především ve Francii). A upřímně řečeno, kdo by se během zasloužené a dlouho odkládané dovolené a současně velkých logistických přesunů po Evropě měl čas a chuť zabývat aktualizací webovek. 

Co se týče novinek, Aránek se stal v jeho 8 a půl letech otcem vůbec svého prvního (!) vrhu v ČR, narodila se sice jen jedna holčička, nicméně moc pěkná, silné kostry, s krásnou hlavou a pigmentem. Den před odjezdem do zahraničí jsem měla možnost vidět Bářinu Lizičku, bohužel to bylo naposledy, Lizička druhý den navždy odešla. S Bárou jsem tuto smutnou událost silně prožívala, Lizičku jsem znala od malička...

Malou "Aránku" jsem měla možnost vidět až po mém návratu koncem září ze Slovenska, kde jsem byla u  kamarádky Zuzky vyzvednout Albinku a Biescu. Zuzka se o mé holčičky téměř 3 týdny příkladně a s láskou starala, za což jí moc děkuji, je jedním z mála lidí, kterým jsem ochotna s plnou důvěrou svěřit mé "poklady", a to i nejen vzhledem k jejím dlouholetým zkušenostem s pasteveckými psy, nýbrž i maximální empatii a citovému vztahu k mým holkám.  Na Slovensku jsem strávila ještě několik  příjemných dní dovolené s mými holkami již v plné sestavě. Zuzi, moc děkuji za vše!

Po dvouleté pauze jsme se nám konečně podařilo ve zdraví dojet na NV v Argeles Gazost ve Francii.

Více o výstavě a naše výsledky zde: 

První setkání s malou "Aránkou"
První setkání s malou "Aránkou"