Výstavy

TYP VÝSTAVY TERMÍN ROZHODČÍ OCENĚNÍ
2020
!Coronavirus zrušeny výstavy!
NV Argeles Gazost, Francie
20.09.2020 Norbert Gainche, Francie
Výborný 1 (třída CH)
2019
NV Argeles Gazost, F
15.09.2019 Joao Vasco Pocas, P Výborný 3
KV KCHMPP Mikulov, CZ
17.08.2019 Karel Hořák, CZ V1, CAC, BOB
Šampion Švédska
KV Norje Boke II, Švédsko
04.08.2019 Alain Pecoult, F V1, CQ, CERT (CAC), Best male, BOB, BIS 3

KV Norje Boke I, Švédsko 03.08.2019 Dr. Guido Massimelo, I
V1, CQ, Res. CERT (CAC)
NV Mladá Boleslav, CZ
16.07.2019 Miroslav Václavík, CZ V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOB
EDS Wels, A 16.06.2019 Gabrielle Höllbacher, A
V1, CAC, Res. CACIB
KV Mladá Boleslav 27.04.2019 Branko Milenkovič, SRB V2, Res. CAC
MV Praha, CZ 21.04.2019 MVDr. G. Ridarčíková, SK V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, Vítěz Prahy
MV České Budějovice, CZ 14.04.2019 Petr Řehánek, CZ V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
MV Duo CACIB Brno II 03.03.2019 Galina Kalinichenko, UA V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
MV Duo CACIB Brno I 02.02.2019 Bojana Razpotnik, SL V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB,Cruft's kvalifikace, BOB
Hanácká NV Brno, CZ 13.01.2019 Lenka Fairaislová, CZ V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOB
2018
KV (Raduno) A.C.P, Fubine, Itálie 25.11.2018 Jean Bernard Moings, F V1, CAC, Best male, Best expression, BOS, Nejlepší pár s Biescou
KV KCHMPP, Mladá Boleslav, CZ 20.10.2018 Otakar Vondrouš, CZ V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
MV České Budějovice, CZ 07.10.2018 Sergej Vanža, SK V1, CAC, CACIB, BOB, Cruft kvalifikace
NV Argeles Gazost, Francie 16.09.2018 Daniel Schwartz, F V1, Best male, BOB, BIS !!!!
NV Flora Olomouc, CZ 02.09.2018 Miroslav Václavík, CZ V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOB
KV KCHMPP Mikulov, CZ 18.08.2018 Sanja Momčilovič Bognič, SRB V1, CAC, BOB, BIS 3
KV KPP, CZ
14.04.2018
Richard Capel, Francie
Přihláška Arána na KV zamítnuta výborem klubu.
Hanácká NV Brno, CZ 14.01.2018 Miroslav Václavík, CZ V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOB
2017
Světová výstava Lipsko, D 12.11.2017 Hans Van den Berg, NL Výborný
KV NVLPH Heteren, NL 29.10.2017 Henri Rémy, B Výborný
KV KCHMPP Mladá Boleslav,
21.10.2017 Tatjana Bilbija Lalicevic, BIH V2, Res. CAC
MV České Budějovice, CZ 08.10.2017 Ing. Jaroslav Matyáš, SK V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
NV Argeles Francie 17.09.2017 Jean Bernard Moings

V1, Best male, BOB, BIS !!!

KV KCHMPP Mikulov, CZ 19.08.2017 Dragan Babic, SRB V 2, Res. CAC
NV A.C.P. Nonantola, Itálie 09.07.2017 Dr. Elisabetta Bolelli, I V1, CAC, Best male, BOS (třída otevřená)
NV Klatovy, CZ 02.07.2017 Paul Lawless, IRL V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOB

KLUBOVÝ ŠAMPION KCHMPP
KV (SV) KCHMPP Mladá Boleslav, CZ 17.06.2017 Miodrag Nikić, SRB V1, CAC, BOB, Vítěz speciální výstavy
Championnat de France Nantes 03.06.2017 Joao Vasco Pocas, P Výborný 1 (třída CH)
MV Litoměřice, CZ 21.05.2017 Miroslav Václavík, CZ V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
MV Monaco 06.05.2017 Rafael Malo Alcrudo, ES Výborný 3 (třída otevřená)
MV České Budějovice, CZ 23.04.2017 Mgr. Božena Ovesná, CZ V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
MV Praha, CZ 16.04.2017 Otakar Vondrouš, CZ V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
KV KPP Dočkalův Mlýn, CZ 15.04.2017 Rafael Escar Tabueña, ES V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
MV Salzburg, A 09.04.2017 Erwin Deutscher, A V1, CAC, CACIB, BOB
CHAMPION OF SAN MARINO
MV San Marino, RSM 12.03.2017 Refet Hadžič, BIH V1, CAC, CACIB, BOB
NV San Marino, RSM 11.03.2017 Nataša Davidovič, SRB V1, CAC, CACIB, BOS
MV Vercelli, Itálie 04.02.2017 Elena Vespa, I V2, Res. CAC, Res. CACIB (třída otevřená)
2016
DEUTSCHER CHAMPION (VDH)
MV Karlsruhe, DE 13.11.2016 Jochen Eberhardt, DE V1, CAC, CACIB, BOB, Sieger Baden-Württenberg
NV Karslruhe, DE 12.11.2016 Marie-Josee Melchior, LUX V1, CAC, BOS, Alpensieger
ČESKÝ GRANDŠAMPION
MV Praha 2, CZ 30.10.2016 Sean Delmar, IRL V2, Res. CAC
MV Praha 1, CZ 29.10.2016 Ing. Jaroslav Matyáš, SK V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
Udělen titul C.I.B.
KV N.V.L.P.H. , NL 22.10.2016 Renate Chiodi-Walraven, NL V1, CAC, BOB, BIS, Nejlepší pár s Albou, Klubový vítěz 2016
MV České Budějovice, CZ 09.10.2016 MVDr. G. Ridarčíková, SK V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, Cruft's kvalifikace
NV Argeles Gazost, Francie 17.09.2016 Marcel Procureur, F Excellent 4
16.08.2016 Udělen titul CH Holandska (Dutch Champion)
CH Rakouska (ÖCH)
MV Innsbruck II, Rakousko 14.08.2016 Christian Stefanescu, RO V1, CACA, CACIB, BOB, Alpensieger
MV Innsbruck, Rakousko 13.08.2016 Paul H. Stanton, S V1, CACA, CACIB, BOB
UDĚLEN TITUL CH FRANCIE!
SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY
MV Velká Ida (Košice), SK 03.07.2016 MVDr. G. Ridarčíková, SK V1, CAC, CACIB, BOS
NV Velká Ida (Košice), SK 02.07.2016 Sándor Szabó, H V1, CAC, BOB
KV KCHMPP Mladá Boleslav, CZ 25.06.2016 Karel Hořák, CZ V2, Res. CAC
MV Uden, NL 19.06.2016 John Williams, NL V1, CAC, CACIB, BOB
MV Uden, NL 18.06.2016 Myriam Vermeire, B V1, CAC, CACIB, BOB
NV Klatovy, CZ 12.06.2016 Karel Hořák, CZ V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOB
Championnat de France, Metz,
04.06.2016 Rafael Malo Alcrudo Výborný 1, CACIB, BOS! (třída CH)
Régionale d'Elevage Auvers Saint Georges, Francie 29.05.2016 Norbert Gainche, F 2 Excellent
MEZINÁRODNÍ ŠAMPION - C.I.B.
MV Wieselburg, Rakousko 22.05.2016 Uschi Eisner, A V1, CACA, CACIB, BOB
ŠAMPION ČMKU
MV České Budějovice, CZ 24.04.2016 Karlo Bala, SR V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
MV San Marino 03.04.2016 Zsolt Molnar, RO V1, CAC, CACIB, BOB
CHAMPION DE LUXEMBOURG
MV Luxembourg 26.03.2016 Dirk Spruyt, BE V1, CACL, CACIB, BOB, Cruft's kvalifikace
MV Groningen, NL 05.03.2016 Dr. Massimo Inzoli, It V1, CAC, CACIB, BOB
MV Bourges, Francie 21.02.2016 Paola Bertolotto-Zambeli, I V1, CACS, CACIB, BOB (otevřená třída)

ČESKÝ ŠAMPION
NV Brno, CZ 10.01.2016 MVDr. Bojan Matakovič, HR V1, CAC
2015
MV Amsterdam Winner, NL 12.12.2015 Renate Chiodi, NL, Group Judge FCI II John Wauben, NL V1, 2x CAC, CACIB, BOB, Cruft's kvalifikace, Amsterdam Winner, BEST IN GROUP 1 !
MV Holland Cup Amsterdam,
11.12.2015 Elina Haapaniemi, Finsko V1, Res. CAC, Res. CACIB (potvrzen jako CACIB)
MV Wels, A 05.12.2015 Ramune Kazlauskaite, LTU V1, CACA, CACIB, BOB
MV Metz, Francie 01.11.2015 Jean-Bernard Moings, F
V1, CACS, CACIB, BOB
MV Bundessieger Dortmund, DE 17.10.2015 Dr. Reinhold Wenzlaff, DE V1, 2x Antw. Dt. CH VDH, CAC KfuH, CACIB, BOB, Cruft's kvalifikace, Bundessieger 2015 (třída CH)
MV České Budějovice, CZ 11.10.2015 Tibor Havelka, SK V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB (třída CH)
NV Argeles Gazost, Francie 20.09.2015 Jean-Jacques Morbelli, F Výborný 1, CACS !!! (mezitřída)

ŠAMPION NORSKA
Evropská výstava Oslo, Norsko 05.09.2015 Barbara Müller, CH Výborný 1, CERT (CAC), mezitřída
MV German Winner, Lipsko, DE 22.08.2015 Astrid Schmidt, DE V1, 2x Anw. Dt. CH VDH, CAC Kfuh, CACIB, BOB, German Winner (mezitřída)
MV Lipsko, Německo 21.08.2015 Erwin Deutscher, A V1, Anw. Dt. CH VDH, CAC Kfuh, CACIB, BOB, Vítěz Lipska
NV Mladá Boleslav, CZ 19.07.2015 Miroslav Vaclavík, CZ V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB (mezitřída)
MV Oberwart, A 12.07.2015 Stefan Šinko, Sl V1, CACA, Res. CACIB (mezitřída)
MV Intercanis Brno, CZ 28.06.2015 Igor Selimovič, HR V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS (třída CH)
NV Klatovy, CZ 21.06.2015 Uschi Eisner, A V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB (tř. CH)
Mezitřída
Klubová výstava KCHMP 13.06.2015 Adriana Todorovič, SRB V1, CAC
JCH RAKOUSKA
MV Klagenfurt II, Rakousko 07.06.2015 Alar Müürisepp, Estonsko V1, CAC, CACIB, BOB
MV Klagenfurt I, Rakousko 06.06.2015 Elena Agofonova, Rusko V1, CAC, CACIB, BOS, Cruft's kvalifikace
MV Litoměřice, CZ 24.05.2015 Dr. Miklós Levente, H V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
MV Lučenec, SK 10.05.2015 Tibor Havelka, SK V1, CAC, CACIB, BOB
NV Lučenec Cup, SK 09.05.2015 Monika Kuriata-Okarmus, PL V1, CAC, BOB
Třída mladých
Klubová výstava AHHC, A 03.05.2015 Willi Güllix, D V1, Jugendbester, Klubový vítěz mladých
Mezitřída
CH + GCH ČERNÉ HORY
MV Bar II, Montenegro 26.04.2015 Vojislav Brajovic, MNE V1, CAC, CACIB
MV Bar I, Montenegro 25.04.2015 Yana Gavrilova, RUS V1, CAC, CACIB
Třída mladých
MV Salzburg, Austria 29.03.2015 Barbara Müller, CH V1, Jugendbester (CAJC), BOS
2014
Třída mladých
MV Praha, CZ 01.10.2014 G. Ridarčíková, SK Výborný 2
Evropská výstava Brno, CZ 25.10.2014 Tibor Havelka, Sk Výborný 4 (7 psů ve třídě)
Dorost
NV Argeles Gazost, Francie 22.09.2014 Chantal Reihac, F
Nadějný
MV Innsbruck, Austria 23.08.2014 Paola Bertolotto-Zambeli, I Velmi nadějný 1
Třída štěňat
MV Brno, CZ 21.06.2014 Miroslav Václavík, CZ
Velmi nadějný 1
Klubová výstava KCHMPP 07.06.2014 Peter Harsányi, H Velmi nadějný 1