Vrh B

Štěňátka vrhu B se narodila 27.03.2018: 5 pejsků + 4 fenky


Rodiče:

Sire: CH Francie Xico De Alba de los Danzantes (Španělsko)

Dam: Alba Patou von Traumberg

Xico je pes s vynikajícím rodokmenem, v jeho žilách koluje směs španělské, italské, francouzské, skandinávské a anglické krve, mezi jeho předky jsou celkem 4 CH Francie. Xico je rustikální pes silné kostry, má vynikající úhlení a výborný pohyb, má nádhernou samčí hlavu s typickým výrazem a perfektní pigment, který předává i svým potomkům. Poznala jsem osobně většinu jeho předků do třetí generace, což je velká výhoda. Xico je zdravý, všichni jeho předkové do třetí generace mají DKK A/A. Má milou, temperamentní a veselou povahu, je vyrovnaný a sebevědomý. Velice si cením možnosti použít tohoto španělského plemeníka v mém chovu, neboť je nepříbuzný na chov v ČR (a střední Evropě), je nositelem velmi unikátních krevních linií, které se zde běžně nevyskytují. Je otcem jednoho vrhu ve Španělsku.


Inbreeding ve 4 gen.: 4,2 %


Zdravotní stránka vrhu: z celkem 9 štěňat bylo celkem 8 vyšetřeno na DKK, DLK, PL (OCD, DM, oči, atd.) - všech 8 s výsledkem DKK A/A, DLK 0/0, PL 0/0, atd. U tohoto vrhu jsem měla velké štěstí na majitele, až na jednu výjimku se mi podařilo všechny přimět ke zdravotním vyšetřením, byť mnozí z nich nemají žádné chovatelské ambice. Děkuji všem, kteří nechali své jedince vyšetřit.

Pejskové: 


CH Maďarska Bergerac Patou von Traumberg

Chovný

HD A/A, ED 0/0, PL 0/0, OCD free, DNA, spondylóza 0, DM N/N (clear)

Více o Bergeracovi viz KRYCÍ PSI:

Bergerac je prvorozený z vrhu, je to nádherný pes s krásnou hlavou a výrazem, silnou kostrou a unikátním blaireau zbarvením. Musím přiznat, že jsem na něj moc pyšná. Žije v Maďarsku, prozatím otec jednoho vrhu. S jeho majitelem jsem v pravidelném kontaktu a moc mu děkuji za pravidelný přísun informací, fotografií a především lásku, kterou mému odchovanci dává.


Fota ©: István

Bastán Patou von Traumberg "Míša"

HD A, ED 0/0, PL 0/0, DM N/N, CMR1 N/N, DNA

Autorem přízviska "Míša" je můj manžel, Míša tento "alias" obdržel už v porodním boxu, byl to velmi krásný a nadějný pejsek.

CH + JCH CZ, CH SK Bastien Patou von Traumberg (ČR)

Chovný (HD A, ED 0/0, PL 0/0, DM N/N)

Bastien je krásný, vysoký a velmi elegantní pes s nádherně modelovanou hlavou a unikátními blaireau znaky. Otec vrhu 3 vrhů v ČRCH UKC Bogart Patou von Traumberg "Bogie" (USA)

Chovný (HD OFA Excellent, ED OFA normal)

Bogie je pěkný a velmi elegantní pes s nádhernou hlavou a výrazem, je velmi úspěšný na výstavách v USA. Má vynikající povahu, jeho majitelka s ním úspěšně složila povahový test. Bogie je otcem jednoho vrhu v USA.

RI (Rally Intermediate),RN (Rally Novice),TKN (Trick Dog Novice),CGC (Canine Good Citizen), ATT (American Kennel Club Temperament Test), 2x's BOSPS, Nat Puppy Invitational, High Scoring GPCA RN 2019,
numerous times he was first place, etc..


Barbazan Patou von Traumberg

Zdraví (nevyšetřen)


Fenky:

CH, GCH, CH ČMKU, JCH CZ, SVĚTOVÝ VÍTĚZ 2021

Belsué Patou von Traumberg "Lafi"

Chovná fena

HD A/A, ED 0/0, PL 0/0, OCD neg., LTV 0, DOV: zdravé oči, DM N/N (clear), CMR 1 N/N

Lafinka je krásná a velmi temperamentní fenka s velkým osobním kouzlem, má nádhernou hlavu, vynikající pigment, vyniká překrásným pohybem. Má skvělou paničku Barču. 

C.I.B., CH Biesca Patou von Traumberg

Chovná fena (HD A, ED 0/0, PL 0/0, OCD neg., LTV 0, DM N/N clear, CMR1 N/N)

Zůstala v CHS, matka 1 vrhu

Bielsa Patou von Traumberg (CZ)

Chovná fena HD A, ED 0/0, PL 0/0

Něžná Bielsa je krásná fenka s velmi milou povahou.

Berget Patou von Traumberg

Chovná fena (HD A, ED 0/0, PL 0/0)